Menedżer

PASSION FOR PEOPLE

Wybieramy i łączymy wyjątkowych ludzi

PASSION FOR HELPING

Wspieramy wartościowe inicjatywy

PASSION FOR DESIGN

Projektujemy kreatywnie

Specjalizujemy się w zarządzaniu i marketingu. Doświadczenie naszego zespołu wspiera na tym moment około 300 przedsiębiorców w kraju. Posiadamy kilka własnych marek, które zrzeszają najlepszych wykonawców w swojej dziedzinie.

I w związku z tym, że nasze marki ciągle się rozwijają i doskonale radzą sobie na rynku, poszukujemy odpowiedniej osoby. Osoby, która się nie poddaje, jest pełna motywacji do działania i potrafi pokazać swoje zaangażowanie.

Jeśli jesteś zainteresowany tym ogłoszeniem to musisz wiedzieć, że:
– nie stawiamy na wykształcenie. Dużo bardziej cenimy doświadczenie życiowe i upór w działaniu.
– wyjątkową uwagę zwracamy na osoby, które mogą pochwalić się udziałem w akcjach charytatywnych lub innych wartościowych inicjatywach.
– by skutecznie prowadzić działania musisz się zaangażować na 100% – poczuć pasję do branży, w jakiej przyjdzie Ci działać. Inaczej nic z tego nie będzie.
– nie jest łatwo z nami nawiązać współpracę. Musisz nam udowodnić, że naprawdę pasujesz do zespołu i, że ta praca ma szanse stać się Twoim hobby – my nie szukamy tylko pracowników. Szukamy ludzi pasjonatów, którzy tak jak my chcą coś zmienić w swoim otoczeniu.

Obecnie rozwijamy wiele ogólnopolskich projektów. Nasze firmy działają w następujących obszarach:
– czyszczenie dywanów i tapicerek,
– dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja,
– czyszczenie kostki brukowej i elewacji,
– usługi pogrzebowe,
– całodobowa pomoc drogowa,
– awaryjne otwieranie zamków,
– piaskowanie,
– naprawa AGD,
– usługi remontowo-budowlane,
– usługi marketingowe (świadczenie usług adwords, seo),
– usługi elektryczne,
i wiele innych, drobnych działających w mniejszej skali.

A osoba, która pracuje w naszych markach na stanowisku menedżera to ktoś, kto potrafi:
– szukać nowych i lepszych dla Klienta rozwiązań (niekoniecznie takich jakich sami Klienci w danym momencie oczekują – gdyby H. Ford słuchał ludzi, to sprzedawałby szybsze konie, a nie produkował samochody),
– nawiązywać współpracę z odpowiednimi wykonawcami – nasi pracownicy i podwykonawcy również muszą być osobami, które tak jak my chcą pomagać ludziom w sposób uczciwy i etyczny,
– nakreślać kierunek rozwoju firmy i wprowadzać nowe produkty i usługi.

Od menedżera wymagamy ciągłego rozwoju, pełnej dyspozycyjności, niecodziennego zaangażowania i uporu. Oferujemy wartościowe szkolenia i narady z doświadczonym zespołem.

Nie oferujemy stałego wynagrodzenia, samochodu i super gadżetów. Twój zysk początkowo może być niewielki. Jeśli jednak chwilę z nami popracujesz, to szybko osiągniemy sukces i zyski na bardzo ciekawym poziomie. Posiadamy zaplecze ludzi i specjalistów, z którymi wspólnie będziesz pracował nad rozwojem marki. Zaplecze marketingowe gwarantujemy na najwyższym poziomie. Otrzymasz od nas udziały w zyskach i satysfakcję pracy w świetnym zespole. W zespole, który zmienia branżę usługową w Polsce.

Aktualnie posiadamy dwa projekty gotowe do oddania w dobre ręce. Myślisz, że się nadajesz? Potrafisz nas do tego przekonać?
Nie czekaj, tylko spróbuj! 🙂

Wspieramy wspaniałe akcje i firmy

Tworzymy, wspieramy i rozwijamy prawdopodobnie najlepsze inicjatywy i firmy w kraju. Oto kilka z nich: