Niezależny specjalista Dezynfeusza

PASSION FOR PEOPLE

Wybieramy i łączymy wyjątkowych ludzi

PASSION FOR HELPING

Wspieramy wartościowe inicjatywy

PASSION FOR DESIGN

Projektujemy kreatywnie

dezynfeusz

Nie boisz się żadnej pracy, a przy tym czerpiesz satysfakcję z pomagania ludziom? Jeśli tak, to będzie to dla Ciebie wymarzona praca!

Działamy na rynku już od kilku lat, niosąc pomoc tysiącom Klientów. Wykonujemy swoje usługi na najwyższym poziomie, stale badając nowe rozwiązania – jakość jest dla nas najważniejsza. Stawiamy na profesjonalne wykonywanie swoich zleceń i szacunek dla Klienta.

W związku z dużym zapotrzebowaniem na usługi DDD szukamy niezależnego specjalisty, który zasili nasz zespół.

Oczekiwania:
-najwyższa jakość i precyzja: wykonywane prace muszą zostać bez zarzutu przeprowadzone (należymy do firm, po których wręcz nie trzeba niczego sprawdzać),
-wysoka kultura osobista – od lat Klienci cenią sobie z nami dobry kontakt i kulturalne zachowanie w każdej sytuacji,
-wiedza, doświadczenie i sprzęt niezbędny do prawidłowego wykonania tych usług (musisz wiedzieć jak sobie poradzić z wszystkimi problemami związanymi z DDD),

Jeśli prowadziłeś kiedyś taką działalność, a obecnie nie prowadzisz firmy również możesz napisać – rozliczymy się partnersko na podstawie umowy o dzieło. Jesteśmy naprawdę otwarci na ludzi zorientowanych na cel, ambitnych i po prostu porządnych. Zapewniamy, że potrafimy takie osoby odpowiednio docenić. Wzajemny szacunek to dla nas podstawa.

Jeśli więc zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz powyższe warunki, skontaktuj się z nami! Opowiedz nam coś o sobie, przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć do grona specjalistów Dezynfeusza, napisz w jakim mieście chciałbyś pracować i zostaw swój telefon. Zapraszamy!

 

Wspieramy wspaniałe akcje i firmy

Tworzymy, wspieramy i rozwijamy prawdopodobnie najlepsze inicjatywy i firmy w kraju. Oto kilka z nich: