POMAGAMY RAZEM ZE SZLACHETNĄ PACZKĄ

PASSION FOR PEOPLE

Wybieramy i łączymy wyjątkowych ludzi

PASSION FOR HELPING

Wspieramy wartościowe inicjatywy

PASSION FOR DESIGN

Projektujemy kreatywnie

NIETYPOWY ŚWIĄTECZNY PREZENT

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. W tym roku postanowiliśmy zrobić inny prezent niż można było się tego spodziewać. Gruntownie wyremontowaliśmy mieszkanie dla wspaniałego dziecka, które bardzo potrzebowało odpowiednich warunków do nauki i rozwijania się. I choć akcja Szlachetnej Paczki zakończyła się w grudniu, to ogrom prac do wykonania sprawiły, że eksperci Dezynfeusza i Tapicare pracowali tam, aż do 30 stycznia. Ale efekt był tego warty!

ELIMINACJA SZKODLIWEGO GRZYBA

Nasi fachowcy wyeliminowali z mieszkania chorobotwórczy dla zdrowia grzyb i skuli zaatakowane grzybem tynki. Specjalnym opryskiem zabezpieczyli też powierzchnię przed nawrotem grzyba. Wreszcie wszyscy mieszkańcy domu mogą czuć się tam bezpiecznie i zdrowo oddychać! Z grzybem nie ma żartów – jest naprawdę groźny dla ludzkiego zdrowia

NOWA INSTALACJA ELEKTRYCZNA

W trosce o bezpieczeństwo rodziny nasi doświadczeni elektrycy wykonali zupełnie nową instalację elektryczną. Dzięki temu rodzina nie musi martwić się już wybijającymi korkami, palącymi się przewodami, a ryzyko pożaru instalacji elektrycznej zostało zminimalizowane do maksimum! Teraz bez obaw można korzystać ze wszystkich urządzeń AGD oraz spać spokojnie.

SZPACHLOWANIE, MONTAŻ PŁYT KARTON-GIPS I MALOWANIE

Brzydkie zaatakowane przez grzyba ściany zastąpiły zupełnie nowe, wytrzymałe płyty kartonowo-gipsowe. W ten sposób stworzyliśmy przyjazną dla najmłodszego domownika oazę wypoczynku i nauki. Jasne, estetycznie pomalowane ściany zdecydowanie sprawią, że jego dzieciństwo nabierze przyjemnych barw i będzie miłym wspomnieniem. Przecież każde dziecko na to zasługuje!

NOWE MEBLE – NOWE DZIECIŃSTWO!

Zadbaliśmy też o to, aby wspaniały, mały chłopiec miał zapewnione komfortowe warunki do nauki i wypoczynku. Kolorowe mebelki i duże biurko z pewnością zachęcą go do rozwijania swoich pasji i zdobywania wiedzy. A, gdy po ciężkim dniu w szkole nadejdzie pora na odpoczynek, z pewnością przyda mu się wybrane przez nas wygodne łóżko. W takim łóżku przytrafiają się tylko piękne, baśniowe sny!

CZY TO BYŁ TRAFIONY PREZENT?

Zdecydowanie warto pomagać! Jesteśmy przekonani, że remont mieszkania, jaki wraz z właścicielem firmy MobilnySkup.pl ufundowaliśmy, był dla tej rodziny trafionym prezentem. Wolne od grzyba, komfortowe i bezpieczne mieszkanie to, coś na co zasługuje każdy! Mamy nadzieję, że najmniejszy, wspaniały domownik tego mieszkania będzie się w nim zdrowo rozwijał i z odwagą sięgał po marzenia! W końcu nie ma rzeczy niemożliwych – a my udowodniliśmy, że spełniamy marzenia!

Nasi klienci

Tworzymy, wspieramy i rozwijamy prawdopodobnie najlepsze firmy usługowe. O to kilka z nich: