Wybierz swój ulubiony cytat
i skontaktuj się z nami!

CytatyKontakt

Pozostałe

Naszym priorytetem jest wspieranie działań i akcji, które mają na celu bezinteresowną i szczerą pomoc. Najchętniej pomagamy tym, którzy podejmują swoje inicjatywy w imię zmiany świata na lepsze.

Jednak w niektórych sytuacjach pomagamy także właścicielom innych form działalności niż charytatywne. Możemy wesprzeć np. małe, lokalne przedsiębiorstwo. To, co możemy od siebie zaoferować to m.in. :

  • audyt SEO
  • audyt AdWords
  • audyt strony www,
  • stworzenie strony www,
  • prowadzenie działań SEO,
  • prowadzenie kampanii Adwords.

Posiadamy odpowiedni zespół i kompetencje, dzięki którym wszystkie wymienione działania przynoszą doskonałe efekty. Jednak otwarcie i uczciwie informujemy, że pomagając podmiotom innym niż działalności non-profit, mamy na celu zgromadzenie środków na wspieranie fundacji i inicjatyw charytatywnych. I to jest nasz priorytetowy cel. Jednocześnie zastrzegamy sobie pełne prawo do podjęcia decyzji o tym, czy rzeczywiście zdecydujemy się pomóc danemu podmiotowi. Na wynik naszej decyzji wpływ będą miały z pewnością takie czynniki jak chociażby zgodność z naszymi przekonaniami światopoglądowymi, rodzaj przynoszonych rozwiązań dla Klientów podmiotu, etyczność prowadzonego biznesu czy też nienaganna opinia.

Zatem przedstaw nam swoją propozycję i przekonaj nas!

Wspieramy wspaniałe akcje i firmy

Tworzymy, wspieramy i rozwijamy prawdopodobnie najlepsze inicjatywy i firmy w kraju. Oto kilka z nich: