Wartości

PASSION FOR PEOPLE

Wybieramy i łączymy wyjątkowych ludzi

PASSION FOR HELPING

Wspieramy wartościowe inicjatywy

PASSION FOR DESIGN

Projektujemy kreatywnie

Pracując dla samych dóbr materialnych, budujemy
sobie więzienie. Zamykamy się w samotni ze złotem, 
(…) które nie daje nam nic, dla czego warto żyć.

Antoine de Saint-Exupery

 

Więc co jest dla nas ważne?

  1. Wiara, że razem możemy zmienić świat na lepsze!
  2. Bezinteresowna pomoc i dawanie nadziei innym.
  3. Promowanie inicjatyw, które odwołują się do prawdziwych wartości.
  4. Przekonanie, że dobro zawsze powraca!

 

Na samym szczycie naszej piramidy wartości bezdyskusyjnie znajduje się chęć zmiany świata. Mimo, że niektórzy twierdzą, że to niemożliwe my pokazujemy, że razem można to zrobić. Wierzymy, że trzeba zacząć od zmiany świata wokół siebie. Nawet najmniejsza cząstka, włożona w wielkie dzieło, zawsze jest dużą wartością! Dlatego, gdy tylko nadarza się okazja do pomocy, nie wahamy się z decyzją. Organizowanie zbiórek, wspieranie akcji charytatywnych czy pomoc fundacjom to nasz realny dowód na to, że mamy wpływ na kształt świata, szczęście ludzi i relacje międzyludzkie. Poświęcamy na to 20% naszego czasu i przynosi nam to ogromną satysfakcję – Ty też możesz! Poczuj tę radość z dawania siebie!

Czym jest tak naprawdę bezinteresowna pomoc i dawanie nadziei innym? My zawsze odpowiadamy, że to najpiękniejsza z możliwych form realizowania się człowieczeństwa w każdym z nas! Jako ludzie jesteśmy obdarzeni wyjątkową zdolnością do współodczuwania i empatii, dlatego powinniśmy to wykorzystywać do czynienia dobra.  Nawet jednostkowe, najprostsze formy pomocy mają w sobie ogromną moc zmieniania świata! Dowodem tego jest uśmiech nieznajomego człowieka na ulicy i powracające dobro. To właśnie sprawia, że nasz własny czas, który poświęcamy na działania charytatywne jest najprzyjemniejszą częścią każdego dnia.

Oprócz tego codziennie i o każdej porze powtarzamy sobie „Ja pahomas!”. Czy Ty też już wiesz, co to oznacza i też to powtarzasz? To wyjątkowe słowo opisuje nas, nasze wartości i ludzi, których ciągle poszukujemy. To postawa niecodziennego zaangażowania, solidności, profesjonalizmu i uczciwości. To coś więcej niż tylko wykonywanie swoich obowiązków! To radość płynąca ze świadomości, że maksymalnie realizuję swój potencjał i robiąc coś, daję z siebie 100%! To w końcu zasłużone przekonanie, że działam najlepiej, jak potrafię.

„Pahomas” to nie tylko słowo – to nasz styl życia i zasada pracy.

Dzięki takiej hierarchii wartości rozpoczynamy każdy dzień z uśmiechem i ogromnymi pokładami energii do wspierania kolejnych wartościowych inicjatyw. I w tym miejscu możemy dodać już tylko jedno – pomaganie i „bycie pahomas” po prostu daje nam szczęście!

 

Wspieramy wspaniałe akcje i firmy

Tworzymy, wspieramy i rozwijamy prawdopodobnie najlepsze inicjatywy i firmy w kraju. Oto kilka z nich: