Dla działalności non-profit

PASSION FOR PEOPLE

Wybieramy i łączymy wyjątkowych ludzi

PASSION FOR HELPING

Wspieramy wartościowe inicjatywy

PASSION FOR DESIGN

Projektujemy kreatywnie

Uwielbiamy pomagać! Dlatego z wielką przyjemnością i prawdziwym zaangażowaniem pomagamy działalnościom non-profit. Co możemy dać od siebie?

Udzielamy wsparcia w odpowiednim zarządzaniu zespołem, marką i pracą. Wiemy, jak rozmawiać i, w jaki sposób pracować, aby osiągać maksymalne efekty. Dbamy też o to, aby dzięki nadaniu odpowiedniego kierunku pracy, każdy czerpał prawdziwą satysfakcję z tego, co robi. Dzięki takiemu podejściu zarządzanie dowolnym projektem staje się dla naszego zespołu czystą przyjemnością i jest przede wszystkim skuteczne.

Oprócz tego z wielką przyjemnością wesprzemy charytatywne fundacje w zakresie promocji i reklamy. To m.in. oznacza, że zadbamy o odpowiednią reklamę w Internecie. Tworzone przez nas strony internetowe doskonale funkcjonują i cieszą się dużym powodzeniem wśród internautów. Sprawdzamy się także w projektowaniu grafik czy ulotek informacyjnych i folderów. Tutaj pole do popisu jest naprawdę duże, dlatego jesteśmy otwarci na indywidualne sugestie i pomysły.

Wszystkie te działania wykonujemy nieodpłatnie dla wybranych organizacji non-profit. Tak chętnie proponujemy swoją pomoc, ponieważ wiemy, że mamy ku temu odpowiednie kompetencje oraz wierzymy, że dobro naprawdę powraca. A jeśli będziemy mogli przyczynić się ku czemuś, co choćby odrobinę zmieni świat na lepsze, będziemy z tego dumni!

Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu te fundacje, których działalność jest naprawdę oparta o bezinteresowne i charytatywne podejście do drugiego człowieka, które cieszą doskonałą opinią i stawiają sobie wysokie standardy etyczne.

Jesteśmy otwarci na różne pomysły i propozycje, dlatego współpraca z nami na pewno będzie przebiegać ciekawie i w miłej atmosferze. Szczególnie czekamy na osoby pełne entuzjazmu, dobrej energii i chęci do pracy. Wierzymy, że razem możemy ten świat uczynić jeszcze lepszym. Dlatego zacznijmy działać razem!

Wspieramy wspaniałe akcje i firmy

Tworzymy, wspieramy i rozwijamy prawdopodobnie najlepsze inicjatywy i firmy w kraju. Oto kilka z nich: